Nová řada regeneračních olejů na regeneraci těla a pokožky

 

Tropical Dream - Tropické ovoce olej

Ballistol / Averon Éterické ovocné oleje jsou osvěžující a oživují vaši pleť. Vaše pleť bude hebká a sametová. Podporuje prokrvení, napíná pleť a je ideální k ošetření celulitídy. Pro denní péči o tělo i uvolňující masáž. Obsažené vitamíny zachycují volné radikály a zabraňují předčasnému stárnutí pleti. Neobsahuje syntetické vůně, barviva a konzervační látky!

Sanddorn Vital - Rakytníkový olej

Ballistol / Averon Oživuje, je bohatý na vitamín C a osvěžuje vaši pleť. Jeho ovocná vůně povzbuzuje tělo a duši. Regeneruje suchou a popraskanou pleť a dodává jí vitalitu. Pro denní péči o tělo i uvolňující masáž. Obsažené vitamíny zachycují volné radikály a zabraňují předčasnému stárnutí pleti. Neobsahuje syntetické vůně, barviva a konzervační látky!

Romantic Rose - Růžový olej

Ballistol / Averon Je známý pro svůj harmonizační a silný účinek. Činí vaši pleť sametově jemnou, uvolňuje a podporuje prokrvení. Odbourává stres a uvolňuje tělo i duši. Pro denní péči o tělo i uvolňující masáž. Obsažené vitamíny zachycují volné radikály a zabraňují předčasnému stárnutí pleti. Neobsahuje syntetické vůně, barviva a konzervační látky!

Granat Apfel - Granátové jablko olej

Granátové jablko Ošetřuje intenzivně suchou a zralou pleť. Zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a zvyšuje její pružnost! Pomáhá redukovat drobné vrásky! Pro denní péči o tělo i uvolňující masáž. Obsažené vitamíny zachycují volné radikály a zabraňují předčasnému stárnutí pleti. Neobsahuje syntetické vůně, barviva a konzervační látky!

 


AVERON - univerzální technické oleje a spreje

Created by © Flash-I-Net 2006