SCHERELL - SCHAFTOL® Holzöl

Speciální oleje na dřevo a pažby

Schaftol Ballistol / Averon

SCHAFTOL značkové oleje na dřevo a pažby - originál protože:

S SCHAFTOL Holzöl se dají všechny přírodní dřeva především pak ušlechtilá dřeva, antiqvitéty-starožitnosti, nábytek a pažby ideálně opracovat a ošetřovat.

SCHAFTOL pochází z firmy Scherell & Co., která existuje již od roku 1834 a vyráběla lovecké a sportovní zbraně. Byl vyvinut Oswaldem Scherellem roku 1928.

SCHAFTOL je proto už desetiletí zavedený značkový produkt, kterého si cení nejen velký okruh vlastníků kvalitních zbraní, ale i restaurátoři, výrobci zbraní a zpracovatelé ušlechtilého dřeva. Používá se již generace z tradice a přesvědčení, že se jedná o velmi kvalitní produkt.

Důvod je zcela jasný. SCHAFTOL se používá jen na nejjemnější přírodní produkty v nejvyšším stupni zušlechtění. SCHAFTOL komplex proti vlhkosti nabízí optimální ochranu.

Protože obsahuje pouze přírodní složky, je také nezávadný ve smyslu zákona o potravinách a může být použit i na kuchyňské pracovní desky a dřevěné stoly.

SCHAFTOL-Holzöl je dnes zcela určitě nejdůležitější značkový produkt na ošetření dřeva všeho druhu, nábytku a pažeb.

 

Náš TIP: SCHAFTOL byl vyvinut a lze použít i v jiných oblastech, např. na ošetření vzácného dřeva, cenných starožitnosti a nábytku.

 

 


AVERON - univerzální technické oleje a spreje

Created by © Flash-I-Net 2006