AKCE - VÝSTAVY

VÝSTAVA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ LANDSHUT-GERMANY 2012

 

Výstava Firma F.W.KLEVER GmbH vyrábí sama všechny produkty v obci Aham v Niederbayernu a prezentovala se společně s 250 vystavovateli na veletrzích v Landshuter Germany.

Univerzální olej BALLISTOL je vhodný v potravinářství, je biologicky plně odbouratelný a rovněž pečuje o pokožku, to jsou výstižné argumenty pro účast na výstavě Životního prostředí. Návštěvníci to pochopili stejně a od toho se odvíjela velká poptávka po univerzálním oleji BALLISTOL a výrobcích značky BALLISTOL.

Přibližně 35000 návštěvníků za 4 dny a za pěkného počasí navštívilo tuto výstavu. Návštěvníci výstavy si byli v rozhovorech na stánku jednotni, že žádný jiný, na trhu nabízený univerzální olej, není tak neuvěřitelně mnohostranný jako BALLISTOL. Jako osvědčený přírodní produkt je vhodný k čištění, konzervaci, ochraně, ošetřování, péči, impregnaci, mazání a zároveň i k dezinfekci různých materiálů! Je jedno zda v průmyslu, domácnosti, na zahradě, u člověka (NEO-BALLISTOL) a nebo zvířat (BALLISTOL Animal) - s BALLISTOLem se Vám daří důkladná péče o všechno.

Pro získání dalších informací nás prosím kontaktujte přes Kontaktní formulář.

 

BALLISTOL nově v OBI hobby marketech v Německu

 

Společná akce Auto Bildu a Ballistolu

BALLISTOL olej nově v OBI

Výstava Ballistol nově k dostáni v OBI!!

Univerzální olej Ballistol chrání chróm a ráfky, těsnění u dveří udržuje pružné, zámky chrání před zamrznutím. K tomu pečuje o lak, kůži, kokpit a dřevo! Tento “zázračný prostředek“ vyráběný již přes 100 let podle staré receptury dokonce vyčistí špinavé ruce.

Vyzkoušejte ho sami v OBI Marketech ! BALLISTOL univerzální olej pro všechny případy!

 


AVERON - univerzální technické oleje a spreje

Created by © Flash-I-Net 2006